Telefon: +372 524 7577 Доставка в любую точку Ида-Вирумаа!

Killustik

Killustik

Killustik on laialdaselt kasutatav ehitusmaterjal.

Ühe nõutuma ehitusmaterjalina on killustikku saadaval laias valikus, mis võimaldab teil valida igale tööle õige variandi. Sõltuvalt kivimist, millest purustatud kivi toodetakse või kaevandatakse, erinevad selle materjali peamised tüübid.

Väikseim ja populaarseim variant on killustik fraktsiooniga 5 kuni 20 mm. Selline killustik näeb välja nagu homogeenne mass, mille ulatus on praktiliselt piiramatu. Elementide vahelise minimaalse ruumi tõttu ei vähene selline killustik töö ajal praktiliselt ja sobib seetõttu suurepäraselt muljetavaldava koormuse jaoks mõeldud suurte konstruktsioonide jaoks. Seda kasutatakse ka maastiku kujundamisel, vundamentide rajamisel, erinevate struktuuride aluste tugevdamisel.

Murrud 20 kuni 40 - laia profiiliga variant, mida kasutatakse keskmise liiklusega teede ja hoonete ehitamisel. Välimuselt erineb selline killustik peenest kruusast suhteliselt suurte ja erineva kujuga segmentidena. Kuid säilitamise ajal säilitab materjal suurepäraselt oma esialgse mahu, mis võimaldab seda kasutada tühimike täitmiseks suurte hoonete ehitamisel. Fraktsioonid 40–70 on jäme killustik, mida kasutatakse peamiselt suuremahulistes projektides. Sellest materjalist tehakse muldkehi, seda kasutatakse suurte maa-alade täitmiseks ja tasandamiseks või muude ettevalmistustööde tegemiseks. See on hädavajalik ka teedeehituses ja võimaldab lühikese aja jooksul täita suure ala. Purustatud kivil, mida saate meilt osta, pole puudusi ja see vastab kõige kõrgematele nõuetele.

Виды

Kruus – kaevandatakse karjääri kivimitest või kivimitest sõelumise või purustamise teel. Mitte nii vastupidav kui graniit, kuid sellel on ka oma eelised (madal kiirgusfoon ja madal hind). Enamasti kasutatakse eraehituses või raudteekonstruktsioonide täiteainena ;

Известняковый – добывается с помощью переработки осадочных пород. Считается самым дешевым. Применяется в стекольной и полиграфической промышленности, при производстве простейших ЖБИ и цемента, укладке второстепенных дорог, для изготовления минеральных удобрений, портландцемента и т.д.Meie ettevõte on purustatud kivi müünud ​​ja tarninud juba üle kümne aasta.

Murdosa 8-16. Peen purustatud kivi, osakeste suurus 8-16 mm. Sobib täitematerjalina betooni ja asfaldi tootmiseks.
Murdosa 16–32. Keskmine killustik, osakeste suurus 16–32 mm. Kasutatakse teedeehituses, samuti kuivenduste ja vundamentide ehitiste ja rajatiste all.
Fraktsioon 32–63. Jäme kruus, osakeste suurus 32–63 mm. Kasutatakse teealuste ehitamisel ja kohtades, kus on vaja suurt kandevõimet või on vajumisoht.
Kõiki fraktsioone kasutatakse mitmesugustes üldehitustöödes.

Oleme valmis killustikku toimetama igasse punkti Ida-Virumaal, leppima kokku aja, koha ja maksumuse telefonil (+372) 5247577 või tellima Interneti kaudu